Në kufi me Rusinë: NATO shton trupat në Evropën Lindore Aktuale / 0 Komente

Në kufi me Rusinë: NATO shton trupat në Evropën Lindore

n'fokus

Më Shumë
Lajmet e fundit
Sport0 komente
“Kondogbia në nivelin e Icardit, në Serie A vështirë të luash futboll të bukur” “Kondogbia në nivelin e Icardit, në Serie A vështirë të luash futboll të bukur”
Kosovë0 komente
Eurodeputeti çek kundërshton heqjen e vizave për Kosovën Eurodeputeti çek kundërshton heqjen e vizave për Kosovën
Rajoni dhe Bota0 komente
Në kufi me Rusinë: NATO shton trupat në Evropën Lindore Në kufi me Rusinë: NATO shton trupat në Evropën Lindore
Fun0 komente
Burri 107-vjeçar jep sekretin e tij të jetëgjatësisë! Burri 107-vjeçar jep sekretin e tij të jetëgjatësisë!
Kosovë0 komente
Kosova, gati të fusë lëndën “Njohuritë për Media”? Kosova, gati të fusë lëndën “Njohuritë për Media”?
Sport0 komente
Ranieri: Nuk jemi favoritë, por tifozët duhet të ëndërrojnë Ranieri: Nuk jemi favoritë, por tifozët duhet të ëndërrojnë
Sport0 komente
Pellegrini: Leicesteri është favorit për titull Pellegrini: Leicesteri është favorit për titull
Kosovë0 komente
Pse Mustafa dhe Thaçi, para protestës së opozitës takuan përfaqësuesit e pesë sindikatave? Pse Mustafa dhe Thaçi, para protestës së opozitës takuan përfaqësuesit e pesë sindikatave?
Sport0 komente
Portugezët ua shënojnë serbëve një ndër golat më të mirë në historinë e futsalit (Video) Portugezët ua shënojnë serbëve një ndër golat më të mirë në historinë e futsalit (Video)
Shqipëri0 komente
Mësuesi shqiptar qëllon nxënësit me thupër, por edhe ata e provokojnë! (Video) Mësuesi shqiptar qëllon nxënësit me thupër, por edhe ata e provokojnë! (Video)
Sport0 komente
E kërkojnë klubet e mëdha, por Vardy rinovon me Leicesterin E kërkojnë klubet e mëdha, por Vardy rinovon me Leicesterin
Sport0 komente
Pse Chelsea e transferoi Paton?! Pse Chelsea e transferoi Paton?!
Kronika e Zezë0 komente
Italia, në telashe me banditët shqiptarë në vetura të shpejta Italia, në telashe me banditët shqiptarë në vetura të shpejta
Kronika e Zezë0 komente
Arrestohet pedofili 39-vjeçar nga Shqipëria Arrestohet pedofili 39-vjeçar nga Shqipëria
Sport0 komente
Simbole çetnike mbi hartën e Kosovës në ndeshjen Serbi-Portugali (Foto/Video) Simbole çetnike mbi hartën e Kosovës në ndeshjen Serbi-Portugali (Foto/Video)
Sport0 komente
Interi pa Joveticin ndaj Veronas Interi pa Joveticin ndaj Veronas
Rajoni dhe Bota0 komente
Mijëra protestues në Evropë, në mbështetje të lëvizjes islamofobe “Pegida” Mijëra protestues në Evropë, në mbështetje të lëvizjes islamofobe “Pegida”
Kosovë0 komente
Flet babi i Arben Ymerit, i arrestuar te Manastiri i Deçanit Flet babi i Arben Ymerit, i arrestuar te Manastiri i Deçanit
Rajoni dhe Bota0 komente
E shpiku Tokën e Premtuar: Skocezi që krijoi një nga mashtrimet më të mëdha në histori (Video) E shpiku Tokën e Premtuar: Skocezi që krijoi një nga mashtrimet më të mëdha në histori (Video)
Sport0 komente
Udine do të bëjë gjithçka për ta ndalur Milanin Udine do të bëjë gjithçka për ta ndalur Milanin
Më Shumë

Më t'lexuarat

t'rekomanduara