Mustafa nuk flet për mos intonimin e himnit kombëtar Aktuale / 0 Komente

Mustafa nuk flet për mos intonimin e himnit kombëtar

n'fokus

Lajmet e fundit
Sport0 komente
Simeone kusht Atleticos: Qëndroj nëse ma sillni Cavanin Simeone kusht Atleticos: Qëndroj nëse ma sillni Cavanin
Kosovë0 komente
Thaçi: Sakrifica e Jasharajve, rast i pashembullt i dashurisë për atdheun Thaçi: Sakrifica e Jasharajve, rast i pashembullt i dashurisë për atdheun
Sport0 komente
Lacazette: Lyoni është i rëndësishëm, por edhe paratë Lacazette: Lyoni është i rëndësishëm, por edhe paratë
Fun0 komente
Tri arsye pse jeni gjithnjë me vonesë Tri arsye pse jeni gjithnjë me vonesë
Kosovë0 komente
RrGGK uron Arbana Xharrën për çmimin “Gra të Guximshme” RrGGK uron Arbana Xharrën për çmimin “Gra të Guximshme”
Kosovë0 komente
Limaj: Duke nderuar familjen Jashari, nderojmë gjithë dëshmorët Limaj: Duke nderuar familjen Jashari, nderojmë gjithë dëshmorët
Sporti Vendor0 komente
Miqësoret e Kosovës po i ‘çmendin’ serbët Miqësoret e Kosovës po i ‘çmendin’ serbët
Sport0 komente
Pothuajse e kryer: Danilo i Realit Pothuajse e kryer: Danilo i Realit
Kosovë0 komente
Serbia zgjedh Marko Gjuriqin homolog të Blerim Shalës Serbia zgjedh Marko Gjuriqin homolog të Blerim Shalës
Kosovë0 komente
Mustafa nuk flet për mos intonimin e himnit kombëtar Mustafa nuk flet për mos intonimin e himnit kombëtar
Internet0 komente
Facebook heq pëlqimet e fansave joaktiv! Facebook heq pëlqimet e fansave joaktiv!
Sport0 komente
Kroos falënderon Ancelottin që e transferoi te Reali Kroos falënderon Ancelottin që e transferoi te Reali
Kosovë0 komente
Komandanti i KFOR-it viziton Malin e Zi, flet për menaxhim të kufirit Komandanti i KFOR-it viziton Malin e Zi, flet për menaxhim të kufirit
Fun0 komente
Për pushtetarët, gjithkund mund të jetë parking!? (Foto) Për pushtetarët, gjithkund mund të jetë parking!? (Foto)
Shqipëri0 komente
Durim Bami sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda Durim Bami sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda
Rajoni dhe Bota0 komente
A mund të jetë e vërtetë? Xhihadisti John ishte kundër sulmeve terroriste! (Video) A mund të jetë e vërtetë? Xhihadisti John ishte kundër sulmeve terroriste! (Video)
Kronika e Zezë0 komente
Ashpërsohet një dënim për vrasje: Nga 15 në 18 vite burg Ashpërsohet një dënim për vrasje: Nga 15 në 18 vite burg
Maqedoni0 komente
Mavrovë, bora 88 centimetra Mavrovë, bora 88 centimetra
Rajoni dhe Bota0 komente
Ideja “e humbur” zbuluesit të gramafonit: Një pajisje për t’i dëgjuar të vdekurit! Ideja “e humbur” zbuluesit të gramafonit: Një pajisje për t’i dëgjuar të vdekurit!
Sport0 komente
Iniesta: Ta harrojmë finalen e Kupës Iniesta: Ta harrojmë finalen e Kupës
Më Shumë

Më t'lexuarat

t'rekomanduara