Gashi: Nuk e votoj demarkacionin, as Thaçin për President (Video) Aktuale / 0 Komente

Gashi: Nuk e votoj demarkacionin, as Thaçin për President (Video)

n'fokus

Më Shumë
Lajmet e fundit
Kosovë0 komente
Gjermania "bashkon" Hashim Thaçin, Fatmir Limajn dhe Visar Ymerin (Foto) Gjermania "bashkon" Hashim Thaçin, Fatmir Limajn dhe Visar Ymerin (Foto)
Sport0 komente
Ende pa nisur loja, serbët fillojnë të ankohen në referim! Ende pa nisur loja, serbët fillojnë të ankohen në referim!
Kosovë0 komente
Zyrtare: Senatorët kërkojnë shkarkimin e rektorit Zejnullahu (Dokument) Zyrtare: Senatorët kërkojnë shkarkimin e rektorit Zejnullahu (Dokument)
Sport0 komente
Hasani rivalizon Lewandowskin, lë poshtë Aubameyang (Foto) Hasani rivalizon Lewandowskin, lë poshtë Aubameyang (Foto)
Kosovë0 komente
Gashi: Nuk e votoj demarkacionin, as Thaçin për President (Video) Gashi: Nuk e votoj demarkacionin, as Thaçin për President (Video)
Fun0 komente
Si shihet ndeshja Shqipëri-Serbi nga pikëpamje të ndryshme  Si shihet ndeshja Shqipëri-Serbi nga pikëpamje të ndryshme
Sport0 komente
Klopp e pranon Liverpoolin vetëm me këtë kusht Klopp e pranon Liverpoolin vetëm me këtë kusht
Sport0 komente
Ambasadori kosovar ia kërkoi 60 bileta Dukës, por nuk e mori asnjë Ambasadori kosovar ia kërkoi 60 bileta Dukës, por nuk e mori asnjë
Kosovë0 komente
Jahjaga: Gjermania e bashkoi Europën Jahjaga: Gjermania e bashkoi Europën
Kosovë0 komente
Viets: Gjykata Speciale arritje e madhe për Kosovën Viets: Gjykata Speciale arritje e madhe për Kosovën
Kosovë0 komente
Ministri Hyseni ende nuk e ka takuar Kryeshefin e Inspektoratit Policor (Video) Ministri Hyseni ende nuk e ka takuar Kryeshefin e Inspektoratit Policor (Video)
Fun0 komente
Eminja e Erdoganit bllokon një aveny në Bruksel  (Video) Eminja e Erdoganit bllokon një aveny në Bruksel (Video)
Fun0 komente
Akrobacionet e një vajze, lënë gojëhapur publikun (Video) Akrobacionet e një vajze, lënë gojëhapur publikun (Video)
Kronika e Zezë0 komente
Preshevë, aksidentohet autobusi me refugjatë sirianë, një i vdekur e 9 të plagosur Preshevë, aksidentohet autobusi me refugjatë sirianë, një i vdekur e 9 të plagosur
Kosovë0 komente
Kjo është ish-baza e KFOR-it nga e cila është vjedhur gjithçka (Video) Kjo është ish-baza e KFOR-it nga e cila është vjedhur gjithçka (Video)
Sport0 komente
Martial refuzoi Chelsean për Unitedin Martial refuzoi Chelsean për Unitedin
Kosovë0 komente
LDK e njeh Haki Latifin për kryetar legjitim të Degës në Zvicër LDK e njeh Haki Latifin për kryetar legjitim të Degës në Zvicër
Kosovë0 komente
Takohen krerët e koalicionit PDK-LDK, kërkohet zgjidhje Takohen krerët e koalicionit PDK-LDK, kërkohet zgjidhje
Sport0 komente
Ja sa "Tifozë Kuq e Zi" do të jenë prezentë në "Elbasan Arena" Ja sa "Tifozë Kuq e Zi" do të jenë prezentë në "Elbasan Arena"
Kosovë0 komente
Sherifi: Partitë opozitare nuk do të marrin pjesë në mbledhjet e Komisioneve Sherifi: Partitë opozitare nuk do të marrin pjesë në mbledhjet e Komisioneve
Më Shumë

Më t'lexuarat

t'rekomanduara