Shqipëria ateiste: Si u shembën 2169 kisha e xhami pas urdhrit të Enver Hoxhës Aktuale / 0 Komente

Shqipëria ateiste: Si u shembën 2169 kisha e xhami pas urdhrit të Enver Hoxhës

n'fokus

Më Shumë
Lajmet e fundit
Shqipëri0 komente
Shqipëria ateiste: Si u shembën 2169 kisha e xhami pas urdhrit të Enver Hoxhës Shqipëria ateiste: Si u shembën 2169 kisha e xhami pas urdhrit të Enver Hoxhës
Kosovë0 komente
Bordet politike e fusin në konflikt Qeverinë me donatorët Bordet politike e fusin në konflikt Qeverinë me donatorët
Kosovë0 komente
Shpend Ahmeti nga zyra po sheh punime në sallën alternative të Kuvendit (Foto) Shpend Ahmeti nga zyra po sheh punime në sallën alternative të Kuvendit (Foto)
Opinione0 komente
Mes përfytyrimeve mjerane për një Evropë myslimane, kujtoni Alhambran Mes përfytyrimeve mjerane për një Evropë myslimane, kujtoni Alhambran
Opinione0 komente
Frika nga rënia e kursit të aksioneve Frika nga rënia e kursit të aksioneve
Opinione0 komente
A mos ka nevojë Evropa për syza?! A mos ka nevojë Evropa për syza?!
Kosovë0 komente
Hasani: Shumica e deputetëve të pozitës do të votonte kundër Asociacionit dhe demarkacionit Hasani: Shumica e deputetëve të pozitës do të votonte kundër Asociacionit dhe demarkacionit
Rajoni dhe Bota0 komente
Vendos të vdesë live në BBC, e shohin 1,2 milionë njerëz (Video, +18) Vendos të vdesë live në BBC, e shohin 1,2 milionë njerëz (Video, +18)
Sport0 komente
Spaletti ka gati Tottin dhe De Rossin për Realin Spaletti ka gati Tottin dhe De Rossin për Realin
Kosovë0 komente
Restelica katër vjet pas tragjedisë nga orteku i borës (Video) Restelica katër vjet pas tragjedisë nga orteku i borës (Video)
Shqipëri0 komente
Mogherini viziton Tiranën në mars, në fokus përmbushja e 5 prioriteteve kyçe Mogherini viziton Tiranën në mars, në fokus përmbushja e 5 prioriteteve kyçe
Kosovë0 komente
Zgjerohet aktakuza për të akuzuarin për terrorizëm (Video) Zgjerohet aktakuza për të akuzuarin për terrorizëm (Video)
Sport0 komente
Zola i gatshëm ta transferojë në skuadrën e tij Terryn Zola i gatshëm ta transferojë në skuadrën e tij Terryn
Sport0 komente
Edhe Adonis Ajeti largohet nga Baseli Edhe Adonis Ajeti largohet nga Baseli
Kosovë0 komente
Kada-Bujupi: 17 shkurti fundi i kësaj Qeverie (Video) Kada-Bujupi: 17 shkurti fundi i kësaj Qeverie (Video)
Rajoni dhe Bota0 komente
Pesë arsye pse Rusia nuk largohet nga Siria? Pesë arsye pse Rusia nuk largohet nga Siria?
Kosovë0 komente
Ja çka thotë Xhavit Haliti flet për Gjykatën Speciale Ja çka thotë Xhavit Haliti flet për Gjykatën Speciale
Sport0 komente
E pabesueshme çfarë super skuadre ka refuzuar Nagatomo për të qëndruar te Interi E pabesueshme çfarë super skuadre ka refuzuar Nagatomo për të qëndruar te Interi
Kosovë0 komente
Chavarria: Kosova i ka mekanizmat e duhura për zgjidhjen e ngërçit (Video) Chavarria: Kosova i ka mekanizmat e duhura për zgjidhjen e ngërçit (Video)
Rajoni dhe Bota0 komente
Zgjohet fëmija i ‘vdekur’, pasi kaloi natën në morgun e ftoftë -12 gradë Celsius Zgjohet fëmija i ‘vdekur’, pasi kaloi natën në morgun e ftoftë -12 gradë Celsius
Më Shumë

Më t'lexuarat

t'rekomanduara